نیترو چیست؟ (های وب)

نیترو چیست؟ (های وب)

حتما ادامه مطلب و ببینین

معرفی سرویس نیترو
نیترو، نوآوری جدید شرکت “های وب” است که در آن شما می توانید برای زمان مشخصی، سرعت اتصال خود به اینترنت را به سرعت های بالاتر افزایش دهید. این ویژگی در زمانی که سرویس دارید و حتی در زمان بعد از اتمام سرویس (با برگرداندن ترافیک سوخته شده) قابل استفاده است. نیتروهای “های وب” بر سه نوع است :

  • چنانچه می خواهید سرعت های بالاتر از سرعت کنونی سرویس خود را تجربه کنید، کافی است نیتروی نیروزا را متناسب با سرعت مطلوب خود (۱۲ مگ یا ۸ مگ) و زمان موردنظر (۱ یا ۳ روزه) خریداری کنید. از لحظه خرید نیتروی نیروزا، سرعت شما ارتقا می یابد. این نیترو برای زمان هایی که نیاز به سرعت بالاتر برای دانلود سریع تر دارید یا زمان کمی تا پایان سرویس شما باقی مانده و می خواهید از حجم خود سریع تر استفاده کنید، مناسب است.
  • نوع دوم نیترو، نیتروی پیش خرید است. اگر شما در حال حاضر از “های وب” سرویس دارید، با خرید نیتروی پیش خرید می توانید ۱، ۳ یا ۵ روز به زمان اتمام سرویس خود بیافزایید و سرعت زمان اضافی را نیز تعیین کنید. سرعت این زمان اضافی می تواند ۱۲ مگ، ۸ مگ یا همان سرعت کنونی سرویس شما باشد. این نیترو برای زمانی که حجم زیادی از سرویس شما در روزهای پایانی باقی مانده و می خواهید آن را در طول روزهای بیشتری مصرف کنید، مناسب است.
  • اگر سرویس شما به اتمام رسیده و بخشی از حجم سرویس شما سوخته است، بهترین راه حل استفاده از نیتروی جبرانی است. با خرید نیتروی جبرانی، حجم سوخته شده به شما برگردانده می شود تا برای زمان مشخصی (۱، ۳ یا ۵ روزه) با همان سرعت سرویس یا با سرعت بالاتر (۸ مگ یا ۱۲ مگ) بتوانید از حجم خود استفاده کنید.

در پنل کاربری شما و در تب “خرید ترافیک” با توجه به شرایط سرویس شما (این که فعال هستید یا سرویس شما به اتمام رسیده)، نیتروهای قابل انتخاب برای شما به نمایش در می آید.

ضمنا باید توجه داشت که بعد از خرید و فعالسازی نیترو، می توانید فشفشه هم بخرید اما در زمان استفاده از فشفشه، امکان استفاده از نیترو وجود ندارد. همچنین در طول زمان استفاده از نیترو، چنانچه سرویس شما بازه دانلود رایگان شبانه داشته باشد، بازه رایگان از بین می رود و حجم مصرفی به طور عادی محاسبه می شود. سرویس “نیترو” به مشترکینی که به دنبال تجربه های جدید و استفاده از سرعت های بالاتر هستند، پیشنهاد می شود. امید است نوآوری “های وب”، افزایش سطح رضایت مشتریان را به همراه داشته باشد.

خلاصه سرویس های نیترو در جدول زیر آمده است:

 

 

 

جوابی باقی بگذارید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما همچنین ممکن است خوشتان بیاید از

فروش مودم maxlink