نوشیدنی به وقت

نوشیدنی به وقت

- درتازه های فناوری
0
۰

worth_water_5

به هنگام کار در حال استراحت هنگام تمرکز در وقت ورزش مایعات مصرف می شود ولی بهترین نوشیدنی آب هست حال فرض کنید بتوانید آب را با املاحی مصرف کنید که به فعالیت شما کمک کند این فلاکس کوچک و زیبا و هوشمند فیلتر های قابل تغییر  چند بار مصرفی دارد که در فعالیت های مختلف می توانید از آن ها استفاده کنید تا املاح مورد نیاز برای بهبود فعالیتتان را به آب آشامیدنی خود بیفزایید و به فعالیت های خود کمک کنید . به همراه فلاکس فیلتر های هوشمندی ارائه می شود که با قرار گرفتن داخل محل مخصوص املاح مورد نیاز را به آب اضافه می کند . به هنگام استراحت از فیلتر سبز رنگ به هنگام تمرکز روی کار از فیلتر زرد رنگ ، بعد خوردن غذا از فیلتر یاسی رنگ به هنگام تمرینات کششی از فیلتر قرمز رنگ و به هنگام تمرینات هوازی از فیلرت آبی رنگ استفاده کنید تا بازدهی فعالیت شما با نوشیدن آب بهبود ببخشد .
همچنین این فلاکس هوشمند با نصب نرم افزاری ساده بر روی تلفن همراه هوشمند شما می تواند نوع فیلتر به کار رفته و ph دما و دیگر اطلاعات مورد نیاز از آب داخل خود را بر روی تلفن همراه هوشمندتان به اطلاع شما برساند .

علاوه بر همه اینها این فلاکس از مرقوب ترین پلاستیک فشرده زد حساست  به شکلی زیبا و شکیل طراحی شده است تا حس زیبایی را به شما القاع کند.

طراح: هخامنش مشایخی

worth_water_4worth_water_2worth_water_3worth_water_7worth_water_6

 

جوابی باقی بگذارید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما همچنین ممکن است خوشتان بیاید از

خواب آلود

 چراغ خوابی متفاوت برای کودکان این چراغ خواب