امروزه تلفن های همراه بشدت گرانقیمت و شکننده هستند
این گجت زیبا و فوق العاده به شما در استفاده و نگهداری از تلفن همراهتان کمک می کند.
ohsnap یک گجت فوق العاده است که به پشت گوشی تلفن همراه شما متصل شده و استفاده روزمره و همچنین حفاظت از به زمین خوردن و افتادن گوشی تلفن همراه را آسان تر می کند.

ohsnap یک گیرنده تلفن غیر تهاجمی ، فوق العاده نازک ، مغناطیسی و یک انگشت است که استفاده از تلفن شما را بدون توجه به شرایط ، ساده و آسان می کند.

ویژگی های Ohsnap

گرفتن:  با فشار دادن دکمه مرکزی ohsnap به شکل حلقه در می آید و با و با اتصال انتهای دو سر یک حلقه کامل ایجاد می شود و وارد کردن انگشت به داخل آن می توان گوشی را نگه داشت .

می تواند به عنوان یک نگهدارنده محکم مورد استفاده قرار گیرد. تماشای فیلم ها با بهترین زاویه دید.

مغناطیسی: از سطوح مغناطیسی مانند یخچال ، ماشین های تمرینی و بدنه ماشین استفاده کنید تا وقتی در حال کار هستید ، در جایی مناسب قرار بگیرید.

چرخش: این که آیا شما در حال ضبط محتوا هستید و یا آن را به عقب پخش می کنید ، جابجایی بین حالت عمودی و افقی به لطف ۳۶۰ درجه چرخش با اصطکاک مناسب بسیار آسان است.

طراحی باریک: در حالی که از آن استفاده می کنید ، از گوشی ایمنی خود اطمینان بیشتری کسب کنید و وقتی که نبودید ، به راحتی آن را در جیب خود قرار دهید. Ohsnap کمتر از ۳ میلی متر ضخامت دارد.

سازگار با اتومبیل: میله های موجود به خودروهای مغناطیسی موجود. خداحافظی از ماشین های پیچیده و تلفن های بزرگ که در ترک صندلی های مخوف کشیده شده اند خداحافظی کنید.

راحت: باند اسنپ در سیلیکون صاف ابریشمی پوشیده شده است و نگه داشتن آن بسیار عالی است.

مواد پریمیوم: آلومینیوم ، فولاد و سیلیکون ساتن از نوع هواپیما ، که منجر به احساس عالی و قابلیت اطمینان نهایی می شود.
همچنین در ۴ رنگ موجود است
نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *