Echo Auto فقط چند ماه پیش در رویداد سخت افزاری آمازون به همراه معرفی شد و قرار است راه خود را به داخل اتومبیل ها باز کند.

در طی چند سال گذشته ، الکسا بسیار کاربردی بوده است. امروزه بیشتر مردم دستگاه Echo یا Echo Dot را در داخل خانه خود دارند، که با آنها صحبت می کنند ، موسیقی را از سرویس پخش جریانی مورد علاقه خود فرا می خوانند ، یا در مورد وضعیت آب و هوا سؤال می کنند ، یا حتی مواد غذایی بصورت آنلاین سفارش می دهند . تنها نقطه ضعف آشکار پدیده الکسا ، طراحی دستگاه های اکو است. آنها ثابت ساخته شده اند و به ندرت در اطراف خانه حرکت می کنند (آنها حتی میکروفون های دوربردی دارند که می توانند دستورات صوتی شما را از اتاق مقابل بگیرند) ، این بدان معنی است که شما فقط هنگام استفاده از الکسا در خانه هستید.
Echo Auto می خواهد Alexa را قابل حمل و در دسترس تر کند تا بتوانید در حین حرکت به از قدرت های آن استفاده کنید.

Echo Auto وسیله ای نرم و صاف است که بر روی داشبورد شما قرار می گیرد و الکسا را ​​در ماشین خود به شما القا می کند. شما می توانید از الکسا فقط به روشی که در خانه با آن صحبت می کنید استفاده کنید. ترانه ها را پخش کنید ، بقالی سفارش دهید ، سؤال کنید ، تماس تلفنی برقرار کنید و به آنها پاسخ دهید و از همه مهمتر ، حتی جهت آن را بخواهید! Echo Auto برای استفاده در داخل اتومبیل کالیبره شده است ، بنابراین میکروفون های آن می توانند صدای شما را بر اثر ضعف سیستم صوتی یا حتی هک شدن بی وقفه اتومبیل های اطراف خود انتخاب کنند و دستیار صوتی آن حتی می تواند کارهای خاص اتومبیل را انجام دهد. مانند یافتن نزدیکترین پمپ بنزین ، درب گاراژ را باز کنید ، یا حتی برنامه هایی را برای مکان خاص برنامه ریزی کنید مانند تماس با شخص مهم دیگر هنگام ترک کار یا بارستیای محلی خود هنگام رفتن به محل کار. Echo Dot به گونه ای طراحی شده است که تقریباً با تمام اتومبیل هایی که دارای اتصال بلوتوث یا ورودی کمکی هستند سازگار است. این دستگاه در ارتباط با تلفن هوشمند شما برای اتصال به اینترنت کار می کند و در نهایت تجربه الکسا را ​​از دست نخواهید داد ، آن را از خانه خود بیرون می کشید و در هر کجا که هستید از آن لذت می برید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *