عینک VR پاناسونیک | کوچکترین و جذاب ترین هدست واقعیت مجازی HDRپاناسونیک ، پیشقدم نسل آینده عینک های VR با ظاهری بسیار منحصر بفرد و تماشایی !

 

اکنون یک عینک VR وجود دارد که به نظر نمی رسد مانند توستری باشد که به صورت شما چسبیده باشد ؛ پاناسونیک همان کاری را که عینک Snap برای Google Glass انجام داد برای صنعت هدست VR انجام داده است .

عینک های VR پاناسونیک با مقیاسی غیر قابل انکار ، کیفیت تصویر بهتر و قالبی شیشه ای در مقایسه با عینک های اسکی عظیم که اکثر هدست های VR را در بر میگیرند ، از نظر تکنولوژی بسیار پیشرو تر هستند.

این عینک از داخل با پنل های micro-OLED مجهز شده است ، پاناسونیک اثبات کرد که حتی عینک های VR می توانند کوچکتر شده و وضوح بسیار بهتری نیز داشته باشند. در حقیقت ، برخلاف اکثر هدست های VR ، شما تقریباً پیکسل های محصول پاناسونیک را مشاهده نمی کنید ، به دلیل وضوح بالاتر شما در دنیای VR غوطه ور میشوید. پاناسونیک همچنین ادعا می کند که این عینک ها اولین عینک های واقعیت مجازی هستند که از HDR یا محدوده دینامیکی بالایی پشتیبانی می کنند و اجازه می دهند رنگ ، اشباع ، روشنایی و کنتراست کاملاً پویا به نظر برسند. این عینک ها همچنین مجهز به فناوری صوتی خود پاناسونیک است که از پخش کننده های Technics در آن هدست های کوچک برای تهیه صدای شفاف و واضح استفاده می کند.

واقعا شگفت انگیز است ؛ اما ، پاناسونیک قصد ندارد این موارد را به مصرف کنندگان بفروشد ! آنها امیدوارند که این عینک ها بیشتر برای برنامه های تجاری مانند ورزش VR و تور های مسافرتی به کار گرفته شوند ، اما فقط یک بار شبکه های 5G راه اندازی می شوند تا بتوانند از سرعت انتقال داده بالا پشتیبانی کنند ، به خصوص با توجه به وضوح تصویر فیلم در این عینک. امیدوارم پاناسونیک نظر خود را تغییر دهد.