نسل نوین قلم های بی نیاز از جوهربدون نیاز به جوهر برای همیشه بنویسید !

این قلم به معنای واقعی کلمه به هیچ وجه تمام نمی شود. و برای همیشه میتوانید با آن بنویسید ، آن هم بدون حتی یک قطره جوهر ؛

قلم Pininfarina Cambiano که از یک شرکتی که هدف خود را طراحی محصولات ماندگار و همیشگی را به بهترین وجه می داند ، ابزاری زیبا و برای زیبا نوشتن است که با استفاده از طراحی ابتکاری و انتخاب متریالی خاص از آلیاژ فلزی ثبت شده به نام Ethergraf استفاده می کند که می تواند خطوط بی پایان گرافیت را روی کاغذ ایجاد کند. این خطوط مانند نویسه های مداد سخت به نظر می رسند و حتی مانند یک مداد پاک می شوند.

این قلم پس از ماشین مفهومی کامبیانو از سال 2012 طراحی شده است ، از طراحی های مشابه و منبت کاری چوبی بهره می برد. ابزاری مناسب برای هر طراح که به دنبال طراحی در هر مکان و در هر زمان و یا حتی علاقه مندان به ابزار نوشتن است ، قلم Cambiano نوشتن را کاملاً لذت بخش می کند ، خصوصاً اینکه تقریباً مانند جادو عمل می کند ! هرگز نگران  تیز کردن
نوک قلم ، یا دوباره پر کردن قلم نباشید. قلم کامبیانو ابزاری عالی برای جذب افکار شماست ، زیرا درست مثل ذهن شما ، یک عمر کار می کند!

این قلم میتواند هدیه ای فوق العاده خاص از طرف شما برای عزیزانتان باشد البته اگر بتوانید با قیمت 94 دلاری آن کنار بیایید .