7 Theia PRO | عینکی مخصوص برای ثبت خاطرات-- عینکی برای ثبت خاطرات در هر لحظه --
 
تولید کنندگان موبایل همیشه ادعا دارند که بهترین دوربین همان دوربینی هستش که همراه شما برای ثبت لحظات هستند ( اشاره به دوربین های موبایل ) ، اما مطمئن باشید در بهترین حالت 3 ثانیه طول میکشد تا یک تلفن را از جیب بیرون بکشید ، قفل آن را باز کنید و دوربین را فعال کنید ؛ اما  لحظاتی اتفاق افتاده است که 3 ثانیه زمان زیادی برای ثبت لحظه بوده است ...
سوال : آیا این مشکلی است که تلفن هوشمند می تواند برطرف کند ؟ هیچ وقت قدرت پردازش یا باز کردن قفل سریع هرگز نمی تواند این واقعیت را جبران کند که تلفن اکثر اوقات در جیب شما قرار دارد و برای اینکه دوربین را فعال کنید ، باید آن را بیرون بکشید و هدف بگیرید. Theia Pro یک عینک است که شامل یک دوربین است که هرچیزی را که شما میبینید به طور دقیق ثبت کند ( مخصوصاً یک مزیت برای افرادی که دارای عینک طبی هستند ).
 در جلوی Theia یک دوربین 3 مگاپیکسلی Full HD نشسته است که با کیفیت 1080p فیلم برداری می کند. Theia Pro طراحی شده است تا بلافاصله آنچه را که مشاهده می کنید ضبط کند ، در واقع کره چشم شما را تبدیل به یک منظره یاب می کند. اگر ترکیب تصویر به نظر خوب می آید ، Theia Pro دقیقاً همان چیزی را که شما میبینید ضبط می کند. همچنین ایجاد فیلم های POV بسیار آسان تر از بستن دوربین به صورت یا شقیقه شما است. این دوربین دارای حافظه ذخیره سازی مخصوص به خود ( قابل ارتقا تا 32 گیگابایت ) است و حتی می تواند به صورت بی سیم نیز فعال شود ، به این معنی که نیازی نیست هر بار که عکس می خواهید ، بر روی عینک خود ضربه بزنید.
دوربین تلفن شما ممکن است محبوب ترین دوربین موبایل جهان باشد ، اما دوربین Theia Pro از آن در دسترس تر است. بعلاوه ، با این واقعیت که روی صورت شما قرار دارد ، از آنچه چشم شما می بیند فیلم می گیرد ... این عینک تصاویر را ضبط نمی کند. خاطرات را ثبت میکند !