Folido360 عکس برداری حرفه ای محصولاتاین استودیوی عکس هوشمند با یک صفحه چرخشی داخلی نوید می دهد که عکاسی حرفه ای از محصول را آسان می کند !

 

 
 
حیرت انگیز است ؛ استودیوی Folido که در ابتدا ایده ساده استودیو عکاسی محصول ، قابل حمل را داشت ، حال به یک راه حل تخصصی تر که امکانات خوبی را در اختیار شما میگذارد می رسد .
Folido در سال 2013 به معنای واقعی یک آتلیه عکاسی تاشو بود که میتوانست در پاکت نامه ای که در زیر درب شما قرار داشت جا شود . حال 7 سال بعد Folido اصلی هنوز یک محصول عالی برای علاقه مندان و عکاسان است ، اما در مقایسه با Folido360 باید بگوییم که محصول جدید هیولایی کاملا متفاوت است که مجموعه ای خیره کننده از ویژگی هایش ، آن را به حرفه ای ترین آتلیه عکس برای عکاسی از محصولات و ساخت انیمیشن محصولات بدل کرده است .
این محصول به شما این امکان را میدهد دوربین مورد نظر یا موبایل خود را بر روی او وصل کنید ، و عکس های خیره کننده محصول خود با پس زمینه سفید بدون درز و سایه های تیز ، بگیرید ؛ همچنین صفحه گردان مکانیکی به شما امکان می دهد از هر زاویه ای از محصولات خود عکس برداری کنید و بتوانید انیمیشن های 3D محصول خود را نیز ایجاد کنید .
طراحی کروی استودیو کمک می کند تا نور به طور موثر منعکس شود ، و یک صحنه بدون سایه و یکپارچه با پس زمینه سفید و بکر یک محصول ، کاملاً روشن ایجاد شود. نوارهای LED تعبیه شده در کناره کره دارای روشنایی و درجه حرارت قابل تنظیم هستند که به شما این امکان را می دهند که هنگام عکسبرداری عکس های خود را کاملا متعادل کنید . دهانه های جلو و همچنین بالای گنبد هوشمند Foldio360 به شما امکان این را می دهد که از زوایای مختلف عکس برداری کنید .
هنگامی که استودیو را تنظیم کردید ، یک نگهدارنده در جلو به شما امکان این را می دهد که دستگاه عکسبرداری خود را ( تلفن هوشمند یا دوربین حرفه ای ) به آن وصل کنید .
. تمام ویژگی های فوق الذکر Foldio360 Smart Dome در برنامه Foldio خانه ای پیدا می کنند که به شما امکان می دهد همه استودیوی خود را از طریق یک رابط لمسی کنترل کنید . شما می توانید روشنایی و دمای چراغ های LED را تغییر دهید ، صفحه چرخان را چرخانده و حتی فرایند عکاسی را به صورت خودکار انجام دهید ، اجازه دهید گنبد هوشمند Foldio360 به تنهایی بچرخد در حالی که تلفن هوشمند شما بدون نیاز به انجام کاری به طور منظم عکس می گیرد ! عکاسی حرفه ای از محصول نمی تواند آسان تر از این باشد !
قیمت این محصول حدود 320 دلار می باشد که در قبال چیزی که ارائه میدهد مناسب است ! البته با در آمد دلاری .