اسکوتر الکترونیکی Segway E-Scooterاسکوتر الکترونیکی - آلودگی هوا یکی از مشکلات اصلی برای بشریت هست همونطور که همه می دونیم بیشتر این آلودگی به خاطر وسایل نقلیه داخل شهر هست 

شرکت Segway اسکوتری طراحی کرده که می تونه تا حدودی این مشکل رو حل کنه این اسکوتر برنده جایزه سازگارترین وسیله برای نیاز های رفت آمد درون شهری شده . 

چون قابل حمل ، بسیار سبک وزن هست و از اونجایی که به معنی واقعی کلمه وقتی که کاملا اون رو جمع کنید اندازه اون کوچکتر از حتی یک چمدون میشه ، 

شرکت Segway در حال حاضر رهبر جهانی در تولید وسایل الکتریکی حمل و نقل هست اونا نه تنها در طراحی این اسکوتر از نظر ظاهری سنگ تموم گذاشتن بلکه بروز ترین تکنولوژی ها رو هم در طراحی اون به کار بردن .

تیم Segway بیش از 6 سال رو صرف طراحی Ninebot KickScooter Air t15 کردن تا اون رو کاملا ارگونومیک و با استفاده از سبک ترین و البته مقاوم ترین آلیاژ ممکن بسازن تا هم زیبا باشه و هم بشه به اون از نظر قدرت و ماندگاری اعتماد کرد .

اسکوتر الکترونیکی Segway E-Scooter

با فشاردن یک کلید می توانید اسکوتر را جمع کرده و به راحتی اندازه آن را به نصف تغییر دهید 6 سنسور موجود در آن حالت تاشده را تشخیص می دهند و با خاموش کردن دستگاه در مصرف انرژی صرفه جویی خواهد شد.

پس از جمع کردن آن می توانید آن را مانند یک چمدان کوچک و سبک آن را بر روی چرخ عقبی که بیرون خواهد ماند به راحتی منتقل کنید .

بدنه اسکوتر از آلیاژ منیزیم و آلمینیوم تشکیل شده است تا در عین سبکی قوی و مستحکم باشد.

مواد استفاده شده در بده آن باعث می شود تا اسکوتر دربرابر فشار ، آب و ضرب خوردگی مقاوم و در عین حال سازگار با محیط زیست باشد.

سیستم ترمز می تواند انرژی تولید شده بر اسر ترمز را بازیافت به انرژی الکتریکی تبدیل و در اختیار باتری دستگاه قرار دهد، 

دسته های دستگاه قابل خم شدن هستند و کاملا صاف طراحی شده اند و از سیلیس برای اطمینان از راحتی دست ها بر روی آنها استفاده شده همچنین قسمت وسط دسته ها به شکل یک داشبرد دارای یک مانیتور با حاشیه بسیار کم طراحی شده

که اطلاعات سفر ها و همچنین سرعت و میزان باتری را نمابش می دهد.  و در قسمت عقب دستگاه ال ای دی هایی قرار گرفته است که می تواند توسط کاربر خاموش یا روشن شود و البته در هنگام ترمز گرفتن با نور قوی تر به خودرو و یا فرد پشت سر اختار می دهد که دستگاه در حال متوقف شدن است . 

اسکوتر الکترونیکی Segway E-Scooter

 

اسکوتر الکترونیکی Segway E-Scooter

اسکوتر الکترونیکی Segway E-Scooter

 

همچنین در قسمت جلویی یک ال ای دی بزرگ برای تامین روشنایی و یک ردیف ال ای دی که امکان تغییر رنگ آن برای ایجاد زیبایی بیشتر و شخصی سازی دستگاه تعبیه شده است.

بر اساس نیاز و شرایط محیط می توانید حالت های راندن مختلفی را انتخاب کنید.

  1. حالت عابر پیاده :

                       در این حالت حداکثر سرعت دستگاه 6 کیلومتر برساعت خواهد بود .

      2. حالت صرفه جویی :

                       در این حالت حداکثر سرعت دستگاه 10 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

      3. حالت استاندارد:

                       در این حالت حداکثر سرعت دستگاه 15 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

      4. حالت اسپرت:

                       در این حالت حداکثر سرعت دستگاه 20 کیلومتر بر ساعت خواهد بود. 

که البته در حالت اول دستگاه کمترین مصرف انرژی را خواهد داشت و در حالت 4 مصرف انرژی به بیشترین حد خود خواهد رسید.

همچنین دستگاه به همراه نرم افزار مخصوص خود اراته می شود که برروی دستگاه های Android و Ios نصب می شود و از طریق بلوتوث تلفن به دستگاه متصل شده و از طریق این نرم افزار می توانید نوع حالت رانندگی وضعیت باطری و نور نوار ال ای دی جلوی دستگاه را کنترل کنید.

اسکوتر الکترونیکی Segway E-Scooter

اسکوتر الکترونیکی Segway E-Scooter

  اسکوتر الکترونیکی Segway E-Scooter

اسکوتر الکترونیکی Segway E-Scooter