آداپتور مسافرتی چند منظوره | شارژ مسافرتی EVO کارآمد ترین در جهانآداپتور مسافرتی چند منظوره در هنگام سفر یک وسیله لازم و الزامی است مخصوصا وقتی به سفر های دور از خانه میرویم که دسترسی ما به پیز های مختلف برق در سراسر جهان متفاوت است ، زیرا اگرآداپتور مسافرتی چند منظوره EVO  برای شارژ کردن لوازم الکترونیکی مان همراه نباشد بعد از تمام شدن شارژ دستگاه ها آنها به یک وسیله جاگیر برای ما تبدیل می شوند.شارژ های  مسافرتی دیگر  در مقایسه با شارژ مسافرتی EVO   دستگاه ها حجیم وسنگین هستند و فضای کم داخل کیف ما را اشغال می کنند ولی همه این مشکلات با شارژر مسافرتی چند منظوره Evo برطرف خواهد شد. این شارژر مسافرتی یکی از کارآمد ترین شارژر مسافرتی جهان است.

 

ویژگی های آدپتور مسافری EVO

  • حجم کم
  • جابه جایی راحت
  • وزن کم
  • سازگاری با انواع پریز برق

 

شارژ-مسافرتی-evo

 

اگر ضخامت آن را اندازه گیری کنیم فقط به اندازه 2 سانتی متر ضخامت دارد بر روی آن دو رابط USB وجود دارد و می تواند 2 دستگاه را همزمان شارژ کند و نیاز به همراه داشتن چند شارژر را از بین می برد. 

Evo می تواند این دستگاه ها را در بیش از 150 کشور مختلف شارژ کند بدون نیاز به مبدل و این به خاطر ابتکار شاخه های تنظیم شونده است و همچنین این شاخه ها در مواردی که نیازی به آداپتور نداریم و آن را درون کیف یا هرجای دیگر قرار می دهیم در بدنه دستگاه پنهان می شوند. 

آداپتور-مسافرتی-EVO

این آداپتور بی نظیر مسافرتی برای تمام کسانی که همیشه در صفر هستند و ممکن است به سفرهای خارج از کشور بروند و از لوازم الکترونیکی استفاده می کنند چیز ضروری است و هم به راحتی در کوچکترین قسمت کیف آنها جا شده و در همه جا کار آمد خواهد بود.

 
آداپتور-مسافرتی-EVO
 

آداپتور-مسافرتی-EVO

آداپتور-مسافرتی-EVO