اتاق ایزوله | بازگشت به محل کاراتاق ایزوله با توجه به شیوع کرونا می تواند یک راه حل خوب برای بازگشت کارکنان ادارات و شرکت ها به محل کار باشد ، شرکت Qworkntine اقدام به طراحی و ساخت نوعی اتاق ایزوله کرده است که می تواند در برابر خروج و ورود ویروس ها و باکتری ها شما را در آمان نگهدارد. هر فرد پس ورود به محل کار با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی می تواند وارد دفتر کار ایزوله خود شده و با خیال راحت اقدام که انجام وظایف روزانه خود کند. 

اتاق ایزوله

این دفتر کار پس از ورود شما قیمت بالایی و درب ورود را بسته و با کمک فیلتر ها و تهویه بی صدایی که روی آن نصب شده است هوای داخل را تهویه و کاملا ضدعفونی می کند و شما را از شر هر گونه ویروس و باکتری مسون خواهد داشت.

اتاق ایزوله

این اتاق در عین اینکه فضای داخلی آن بسیار اندازه و کاربردی است فضای بسیار کمی را اشقال می کند و این می تواند کمک کند تا در اداراتی که فضای کمی دارند هم به راحتی قابل استفاده باشد.

همچنین در داخل آن طراحی منحصر به فرد با رنگ های آرامش بخش به شما کمک می کند تا در حین کار آرامش بیشتری داشته باشید و احساس خستگی نکنید. 

همچنین این اتاق ها به شکل شش ضلعی طراحی شده اند که باعث می شود به راحتی ومنظم در کنار هم قرار بگیرند تا فضای کمتری را اشغال کنند و بسیار منظم به نظر برسند. 

اتاق ایزوله